Referencie

Kurz Arteterapie, ktorý vedia pravidelne v našom Centre sociálnych služieb Ateliér VO VILE, je užasná aktivita. Naši klienti sa tešia na čas strávený s pani Reginou. Pod jej odborným vedením, láskavým vysvetľovaním a motivovaním tvoria krásne diela, kde sa môžu emocionálne vyjadriť. Regina pristupuje k našim klientom s veľkou láskou, podporou a dôstojnosťou ku klientom, preto sa na jej lekciách cítia sami sebou, sršia dobrou náladou,  ktorú si potom odnášajú do ďalšieho týzdňa. Ateliér VO VILE a jeho Arteterapiu môžem odporučiť do všetkých zariadení sociálnych služieb, ktorá im pomôže zvládať proces adaptácie u ich klientov.  

doc. PhDr. Irena Kamanová, PhD.MHA.

CSS Via Vitae

Vďaka Ateliéru vo Vile sa deti v Diagnostickom centre Ružomberok majú možnosť stretnúť s prvkami arterapie, ktorá sa stáva súčasťou ich diagnostického pobytu v našom zariadení. Mnohé z detí sa s výtvarnými technikami stretnú prvýkrát. Vďaka nim sa učia zvládať stres, agresivitu, prejavujú svoje emócie a objavujú v sebe talenty. Chcem sa ti, Regina, v mene svojich kolegov a detí poďakovať za to, čo pre nás robíš. Obohacuješ nie len našu prácu, ale aj deti, ktoré si tieto zážitky odnesú do svojich životov.  

Mária Peťová

Riaditeľka

Diagnostické centrum Ružomberok

S Ateliérom vo Vile spolupracujeme na mnohých mestských podujatiach a sme nadmieru spokojní. Ich služby sú vynikajúcim spestrením nielen mestských, obecných ale aj súkromných akcii a večierkov. Vďaka Ateliér!  

Viktor Mydlo a mesto Ružomberok

Hovorca mesta Ružomberok

"Môže umenie pomáhať? Ukážková hodina s Reginou a jej kolegyňou boli pre nás skvelým príkladom toho, že je možné dokonale prepojiť umenie s terapiou. Kto by nechcel prostredníctvom kresieb spoznať svoju osobnosť a naučiť sa zvládať vlastné emócie? Verím, že spolupráca u nás v knižnici bude pokračovať!" Zo srdca ďakujeme. 

Tatiana Babincová

Riaditeľka 

Mestská knižnica Ružomberok